رابین تولز (Rabin)


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

شرکت‌های زیادی در داخل ایران وجود دارند که به عنوان نماینده یک برند خارجی اقدام به فروش و توزیع ابزارآلات برند‌های خارجی در داخل ایران می‌کنند. برند رابین تولز، یک تولیدکننده ابزارآلات چینی است. مدت زمان زیادی از تاسیس این برند نگذشته است. شهر شنزن در جنوب چین مکانی است که این کمپانی در آن قرار دارد. نمایندگی این کمپانی در ایران شرکت تخصصی صنعتی رابین صنعت داتیس اصفهان است. در این مطلب محصولات Rabin Tools را معرفی کرده و لیست قیمت محصولات رابین تولز را ارائه می‌کنیم. 

محصولات رابین تولز

برند رابین تولز در ساخت محصولات خود کیفیت را به عنوان تنها فاکتور مهم در نظر نگرفته است. کیفیت محصولات تولیدی توسط این شرکت در سطح متوسطی هستند. بیشتر محصولات تولید شده توسط رابین تولز مناسب استفاده‌های کارگاهی و مصارف خانگی هستند. مهم‌ترین نکته درباره رابین تولز تناسب میان کیفیت و قیمت ابزارآلات رابین تولز است. با پرداخت هزینه یکی از ابزارآلات حرفه‌ای سایر برند‌ها مانند برند بوش یا ماکیتا می‌توان چند عدد از محصولات رابین تولز را خریداری کرد. 

برند رابین تولز

برند رابین تولز محصولات خود را جهت پاسخ‌گویی به نیاز افرادی که به ابزار میان‌رده احتیاج دارند تولید کرده است. هزینه‌های سنگین ابزار برای مصارف خانگی یا مصارف کارگاهی توجیه اقتصادی ندارد. به همین دلیل ابزاری تولید شده است که در عین حالی که می‌تواند پاسخ‌گوی نیازهای این دو گروه باشد ولی قیمت چندان بالایی نیز ندارد و مقرون به صرفه به حساب می آید. البته برخی از ابزار تولید شده توسط کمپانی رابین تولز می‌توانند با ابزارهای گران‌قیمت برند‌های شناخته شده رقابت بکنند. 

انواع ابزارآلات رابین تولز

لیست قیمت محصولات رابین تولز

جهت آگاهی از قیمت ابزارآلات رابین تولز می‌توانید به این صفحه از وب‌سایت ابرازباطن مراجعه نمایید. تعداد بسیار زیاد ابزارآلات موجود در هرکدام از دسته‌بندی‌های محصولات ارائه شده توسط این شرکت مانع از این می‌شد که قیمت تمامی این محصولات را در این مطلب ارائه کنیم. البته در نظر داشته باشید که شرکت رابین هر روز برای تعدادی از محصولات خود تخفیفاتی ویژه در نظر می‌گیرد که باعث پایین آمدن قیمت محصولات ارائه شده توسط این مجموعه می‌شود. 

در صورتی که نیاز به خرید ابزار با قیمت بسیار پایین تر وجود داشته باشد نیز، رابین تولز گزینه‌های پیشنهادی مناسبی دارد. این مجموعه محصولات استوک خودرا با قیمت پایین‌تر به مشتریان ارائه می‌کند. این محصولات را می‌تواندی در سایت رابین تولز مشاهده نمایید. محصولات استوک ارائه شده دارای از همان کیفیت اصلی سایر محصولات رابین تولز بهره‌ند هستند ولی می‌توان آن‌ها را با حتی 75 درصد تخفیف تهیه کرد. 

معرفی برخی محصولات رابین تولز

در این بخش تعدادی از معروف‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات رابین تولز را معرفی می‌کنیم. یکی از معروف‌ترین ابزار رابین در کشور ایران همین دریل چکشی مدل R1015 است. مینی فرز مدل R3016، پیستوله برقی مدل R5030 و مینی فرز دسته بلند مدل R3006 از دیگر محصولات پرفروش ارائه شده توسط رابین تولز هستند. برند رابین تولز با استفاده از قطعات باکیفیت و ارائه قیمت بسیار مناسب و اقتصادی سهم زیادی از بازار ابزارآلات بخش کارگاهی و خانگی را به خود اختصاص داده‌اند. 

مینی فرز دسته بلند رابین مدل R3006

محصول یاد شده از یک موتور قدرتمند ۱۰۵۰ وات با سرعت ۹۷۰۰ دور در دقیقه بهره می‌برد. وزن این مینی فرز ۲ کیلوگرم است. قیمت این محصول بسیار مناسب است و امکان استفاده از صفحات ۱۲۵ میلی‌متری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این محصول همچنین به همراه گارانتی 12 ماهه به کاربران ارائه می‌شود. 

دریل چکشی رابین مدل R1015

این محصول از یک موتور قدرتمند ۶۵۰ وات بهره می‌برد. موتور نام برده قابلیت چرخش با حداکثر سرعت ۲۸۰۰ دور در دقیقه را فراهم می‌کند. دریل چکشی رابین دارای کلید گازی دیمردار، سوئیچ چپ‌گرد و راست‌گرد، قابلیت دریل چکشی، سه ‌نظام آچارخور ۱۳ میلی‌متری است. وزن محصول نیز ۱.۷ کیلوگرم است. لازم به ذکر است که نمونه جدیدتری از این محصول به همراه سه نظام اتوماتیک توسط شرکت رابین تولید شده و در دسترس خریداران قرار گرفته است. 

پیستوله برقی رنگ پاش رابین مدل R5030

بزرگ‌ترین مزیت این محصول این است که این پیستوله برقی نسبت به محصولات مشابه خود از قیمت مناسبی بهره‌مند است. موتور این پیستوله رنگ یک موتور 800 وات است. پیستوله برقی رنگ پاش که با استفاده از تکنولوژی HVLP کار می‌کند. محصول یاد شده با مخزنی 800 میلی‌لیتری و قابلیت رنگ‌پاشی سریع و یکنواخت در دسترس خریداران قرار گرفته است.

دسته‌بندی