ابزار بادی و پنوماتیککمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

ابزارهای بادی تجهیزاتی هستند که از باد جهت تامین انرژی استفاده می‌کنند. در واقع هوای فشرده شده‌ای که توسط کمپرسور تولید می‌شود، نیروی محرکه مورد نیاز برای انجام عملیات مختلف را فراهم می‌آورد. بنابراین هنگام کار هیچ‌گونه دغدغه‌ای بابت تمام شدن شارژ دستگاه نخواهید داشت. دستگاه‌های پنوماتیک ضمن این که ایمن‌تر از مدل‌های برقی هستند، قدرت بالاتری هم دارند. 

در گذشته ابزار بادی تنها برای مصارف خاص صنعتی مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما امروزه انواع مختلف ابزار بادی و پنوماتیک از استفاده‌های روزمره و معمولی گرفته تا در صنایعی همچون راه‌سازی، ماشین‌سازی، معادن، ذوب فلزات، صنایع چوب و... کاربرد دارد. همچنین جایگاه ویژه‌ای در صنایعی نظیر نفت، گاز، پتروشیمی، کاغذسازی، صنایع هوایی، کارخانجات فولادسازی و کارخانه قند به خود اختصاص داده است. 

راهنمای خرید ابزار بادی و پنوماتیک

به هنگام خرید ابزار بادی و پنوماتیک باید به یک‌سری نکات توجه کنید تا دستگاه مورد نظر کاملا با نیازهای شما هم‌خوانی داشته باشد. از جمله این مولفه‌ها موارد زیر هستند:

  • وزن دستگاه و قابلیت جابجایی آن اهمیت بالایی دارد. اگر مجبورید که به خاطر شغل خود مدام از یک محل به محل دیگر جابجا شوید، انتخاب یک دستگاه سبک و خوش‌دست می‌تواند کار شما را تا حد زیادی راحت‌تر کند.
  • توجه به کیفیت ساخت هم باعث می‌شود محصول مورد نظر دوام بالایی داشته باشد. به همین دلیل بهتر است ابزار بادی را از برندهای معتبر تهیه نمایید، چون برندهای خوش‌نام برای حفظ اعتبار خود، محصولات را در سطح کیفی بالا تولید می‌کنند. 
  • یکی دیگر از نکات مهمی که باید هنگام خرید ابزار بادی و پنوماتیک مد نظر قرار دهید، سطح مهارت شما و زمینه‌ای است که در آن فعالیت دارید. برای مثال جهت انجام عملیات خاص نمونه‌های حرفه‌ای این دستگاه‌ها توصیه می‌شوند. 
  • دارا بودن گارانتی هم از جمله پارامترهای مهمی است که باید حتما در خرید خود لحاظ کنید.

قیمت ابزار بادی و پنوماتیک

همان‌طور که گفته شد، ابزارهای بادی در بسیاری از صنایع مادر کاربرد دارند. اما شاید جالب باشد بدانید که با وجود این همه کارکرد متنوع، قیمت ابزار بادی و پنوماتیک نسبت به نمونه‌های برقی بسیار پایین‌تر است. دلیل این مسئله به ساختار ساده دستگاه‌های بادی برمی‌گردد؛ زیرا سیم‌کشی تجهیزات برقی و وجود قطعات زیاد موجب افزایش نرخ آن‌ها می‌شود. 

در هر صورت قیمت ابزار بادی و پنوماتیک به فاکتورهایی نظیر اندازه و وزن، میزان گشتاور و قابلیت تنظیم آن، کیفیت ساخت، برند سازنده، جنس متریال به کار رفته در ساخت دستگاه و... بستگی دارد. 

خرید آنلاین ابزار بادی و پنوماتیک

با خرید ابزار بادی و پنوماتیک از مزایای بسیاری همچون ایمنی بالا، عدم برق گرفتگی، نرخ ارزان، عدم جرقه زدن، تنوع زیاد، وزن سبک و طول عمر بالای تجهیزات برخوردار می‌شوید. البته در صورتی از محاسن فوق بهره‌مند خواهید شد که محصولات را از برندهای معروف تهیه کنید.

این امکان برای‌تان فراهم شده که ابزار بادی و پنوماتیک برندهای معتبری مانند رابین و اینکو را به صورت اینترنتی از سایت ابزار باطن تنها با چند کلیک سفارش دهید. با خرید از این برندهای معتبر در صورت نیاز به تعمیر به راحتی می‌توانید وسایل جانبی دستگاه را نیز در بازار بیابید.