دریل شارژی


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دریل شارژی دستگاهی است که عملکردی کاملاً شبیه دریل‌های برقی دارد، با این تفاوت که منبع انرژی آن از طریق باتری تامین می‌شود. این مزیت کمک می‌کند که محدودیت‌های ناشی از کابل را دور بزنید؛ علاوه‌برآن بتوانید به راحتی جابجا شده و دریل را با خود به نقاط مختلف حمل نمایید.

در صفحه پیش‌رو می‌توانید انواع دریل پیچ گوشتی شارژی را مشاهده کنید و محصول دلخواه‌تان را برگزینید. دریل‌های پیچ گوشتی شارژی جهت سوراخ‌کاری سطوح چوبی، آهنی و همچنین به منظور باز و بسته کردن انواع پیچ‌ها کاربرد دارند.

فاکتورهای مهم در راهنمای خرید انواع دریل شارژی

توجه به یک‌سری پارامترها در راهنمای خرید دریل شارژی کمک می‌کند که از سردرگمی رهایی یافته و محصولی تهیه نمایید که بتواند نیازهای‌ شما را پوشش دهد. بنابراین به هنگام خرید موارد زیر مدنظر قرار دهید:

 • قدرت دریل شارژی

قدرت دریل‌های شارژی بر اساس ولتاژ سنجیده می‌شود. برای پروژه‌های سنگین باید محصولات پرقدرت‌تر را انتخاب کنید تا عملیات سوراخ‌کاری به راحتی انجام گیرد.

 • نوع باتری دریل شارژی

با توجه به اینکه منبع انرژی در دریل‌های شارژی با استفاده از باتری تامین می‌شود، باید در روند انتخاب دریل، به نوع باتری توجه داشته باشید. هر چه یک باتری قدرت بیشتری داشته باشد، بالطبع در روند فعالیت دریل عملکرد بهتری را از خود نشان خواهد داد.

 • شکل ظاهری دریل و ارگونومی بدنه دریل شارژی

از دیگر پارامترهایی که لازم است هنگام خرید دریل شارژی به آن توجه داشته باشید، می‌توان به شکل ظاهری آن اشاره کرد. با توجه به اینکه دریل یک ابزار دستی است که ممکن است در طول روز برای مدت طولانی‌ای مورد استفاده قرار بگیرد، لازم است به لحاظ ظاهری و فرم ساختاری، گزینه‌ای راحت باشد که به دست فشاری وارد نشود.

طراحی بدنه دستگاه لزوما باید بر اساس اصول ارگونومیک انجام گرفته باشد. همچنین باید ابعاد دستگاه را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. برای مثال برای انجام امور سبک و خانگی دریل شارژی با وزن کمتر از 1.2 کیلوگرم مناسب است. فراموش نکنید که وزن بالای دریل شارژی سبب خستگی شما خواهد شد. به همین دلیل باید نسبت به این فاکتور هم معقولانه فکر کنید.

 • قابلیت تنظیم سرعت چرخش دریل شارژی

سرعت چرخش دریل شارژی تاثیر بسیار زیادی بر روی اعمال نیرو در سطوح مختلف می‌گذارد. قابلیت تنظیم سرعت این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که میزان چرخش ابزار را با توجه به نیاز خود کنترل نمایید.

 • امکانات جانبی دریل شارژی

وجود امکانات جانبی همچون باتری اضافه، چراغ ال‌ای‌دی، دسته کمکی و… کمک می‌کنند که کار با ابزار تا حد زیادی راحت‌تر شود.

 • برند تولید کننده دریل شارژی

گستردگی هر چه بیشتر استفاده از دریل شارژی، سبب شده تا برندهای مختلفی در زمینه طراحی و تولید دریل فعالیت داشته باشند. برندهای معتبر و خوش‌نام محصولات باکیفیت‌تری را در دسترس مشتریان خود قرار می‌دهند؛ به همین دلیل ضروری است که این فاکتور را نیز در خرید دریل شارژی لحاظ نمایید.

قیمت انواع دریل شارژی

مولفه‌های مختلفی بر قیمت دریل شارژی موثر هستند که هر کدام به نحوی سبب تعریف تنوع در میان این نوع ابزار می‌شوند. به طوری که هر یک از مولفه‌های موثر در تعریف قیمت، خود به تنهایی پارامتری جداگانه برای عملکرد این نوع دستگاه خواهد بود. در ادامه نمونه‌هایی از اصلی‌ترین فاکتورهای مطرح در تعریف قیمت دریل شارژی مطرح شده است:

 • کیفیت موتور
 • نوع باتری
 • ولتاژ کاری
 • برند تولید کننده
 • نوع دستگاه

خرید اینرنتی دریل شارژی

انواع دریل شارژی را در سایت ابزار باطن مشاهده کنید و پس از مقایسه ویژگی‌های آن‌ها محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. لازم به ذکر است که در این سایت تمام محصولات عرضه شده از برندهای معتبر هستند و با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه اختیار مشتریان محترم قرار می‌گیرند.

دسته‌بندی